English (United Kingdom)Polish (Poland)

Categories

VirtueMart
Your Cart is currently empty.

Find product


 

REGULAMIN

Sklep Internetowy El Perro działający pod adresem www.elperro.com.pl, prowadzony jest przez El Perro Justyna Nowik Jacek Nowik Sp. j. ul. Dębowa 1, 18-106 Niewodnica Korycka, wpisaną przez Sąd Rejonowy w Białymstoku, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000363779. NIP:  9662042798 Regon : 200383093.

1. Sklep Internetowy prowadzi sprzedaż produktów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Zamówienia są przyjmowane za pośrednictwem sieci Internet. W celu złożenia zamówienia należy wypełnić formularz zamówienia. Po złożeniu zamówienia do Kupującego zostaje przesłana e-mailem wiadomość, że zamówienie dotarło do sklepu.

3. Realizacja zamówienia następuje, gdy do sklepu dotrze od Kupującego e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia.

4. Czas realizacji zamówienia wynosi odpowiednio:
- w przypadku płatności „za pobraniem” - 14 dni roboczych od dnia otrzymania potwierdzenia złożenia zamówienia
- w przypadku płatności przelewem (przedpłata) – 14 dni roboczych od dnia zarejestrowania wpływu należnej kwoty na konto sklepu. 
- Wyjątek stanowią produkty z umieszczoną w opisie produktu informacją o wydłużonym czasie realizacji.

5. Po skompletowaniu zamówienia towar zostaje wysłany do Kupującego. Przewidywany czas dostawy - 2 dni robocze.

6. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji + przewidywany czas dostawy.

7. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Kupujący jest o tym niezwłocznie informowany. Kupujący decyduje czy zamówienie ma być zrealizowane częściowo czy w całości anulowane.

8. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów. Realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień, aż do wyczerpania się zapasów objętych taką formą sprzedaży. Promocje i rabaty nie łączą się.

9. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia przez klienta. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

10. Za zamówione towary Kupujący może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności:
- przy odbiorze: należność pobiera kurier 
- przelewem bankowym na konto sklepu:

PKO BP

El Perro Justyna Nowik Jacek Nowik Sp. j.

ul. Dębowa 1 , 18-106 Niewodnica Korycka

58 1440 1387 0000 0000 1217 3571

- odbiór osobisty na terenie Białegostoku

11. Zamówiony towar wysyłany jest na terenie Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej  lub Poczty Polskiej.
Koszt dostawy:

0 zł - odbiór osobisty na terenie Białegostoku (tel. 881506854) 
16,00 zł – w przypadku płatności przelewem (przedpłata)  (przesyłka kurierska przesyłka do 30 kg)
19,00 zł - w przypadku płatności „za pobraniem”(przesyłka kurierska przesyłka do 30 kg)

Przy niestandardowych wagach przesyłki lub wysyłki za granicę prosimy o kontakt  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it w celu ustalenia kosztów.

12. W momencie potwierdzenia przez Kupującego wysłanego przez niego zamówienia dochodzi do zawarcia umowy pomiędzy SPRZEDAJĄCYM a KUPUJĄCYM. Przedmiotem umowy jest towar wymieniony w zamówieniu.
Prawa i obowiązki stron wynikające z zawartej umowy uregulowane są w Ustawie z dnia 23 kwietnia 1964r Kodeks Cywilny (Dz. U. z 1964r. nr 16, poz. 93 z późniejszymi zamianami) oraz w Ustawie z dnia 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271 z późniejszymi zmianami).

13. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

14. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

15. Informujemy, że dane osobowe podane na formularzu zamówienia w sklepie internetowym El Perro, są gromadzone i przetwarzane zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 roku nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami). Zgromadzone dane osobowe są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów realizacji złożonych zamówień oraz informowania o promocjach i w żadnym wypadku nie będą udostępniane osobom trzecim. Każdy klient naszego sklepu ma prawo do wglądu, modyfikacji oraz usunięcia swoich danych osobowych z naszej bazy danych.

16. Zwrot towaru. Zgodnie z Ustawą z 25 grudnia 2014 roku „o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny”, klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Wzór oświadczenia o odstąpieniu jest dostępny w dziale PLIKI. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie nosi śladów użytkowania, jest kompletny i nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odesłać razem z otrzymanym wraz z nim paragonem/fakturą. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych od dnia otrzymania przesyłki zwrotnej, przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym na adres wskazany w zamówieniu. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie dotyczy towarów o właściwościach określonych przez kupującego w złożonym przez niego zamówieniu tj. w szczególności towarów wytwarzanych według projektu indywidualizowanego poprzez dodanie do zamawianego towaru napisu, zdjęcia, czy uszycie niestandardowego rozmiaru "na miarę".

17. Reklamacje. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres El Perro Justyna Nowik Jacek Nowik Sp. j. ul. Pułaskiego 26 C lok. 5 , 15-338 Białystok. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć paragon/fakturę oraz opis przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są w ciągu 14 dni roboczych od dnia ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na nowy pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

Podstawą do reklamacji nie może być wada, która została dokładnie przedstawiona w opisie produktu.

Reklamacji nie podlegają elementy ozdobne takie jak: hafty, cyrkonie, ćwieki, lamówki itp. Sklep El Perro udziela gwarancji: 6 miesięcy na oczka, 12 miesięcy na okucia (nity, klamry, półkola, koła, karabińczyki).

Materiał z którego wykonane są produkty jest ręcznie wykańczany, a końce taśm poddane obróbce cieplnej w celu zapobieżenia strzępienia się i podana regulacja rozmiarów może minimalnie różnić się w poszczególnych modelach.

Zdjęcia produktów mogą nieznacznie odbiegać od ich rzeczywistego wyglądu, w dużej mierze zależy to od ustawień sprzętu komputerowego. W związku z powyższym różnice w zakresie koloru, kształtu czy proporcji akcesoriów El Perro oraz innych produktów dostępnych w sklepie internetowym nie mogą być podstawą do wniesienia reklamacji.

Należy unikać bezpośredniego kontaktu z wilgocią, a jeżeli do tego dojdzie należy niezwłocznie dokładnie osuszyć towar i zabezpieczyć okucia. Nie zaleca się prania w pralce towarów, a jedynie czyszczenie zwilżoną gąbka omijając okucia, po czym bardzo dokładne osuszenie towaru.

W razie jakichkolwiek wątpliwości przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt pod adresem  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it lub  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it